• Whatsapp:

    0549 826 12 69

  • E-Posta:

    iletisim@erdogdugida.com

Kurumsal

Hakkımızda

Yaklaşık 78 milyonluk Türkiye nüfusunun %30’luk kesiminin yaşadığı Ankara ve İstanbul’da hizmet vermekteyiz.
80li yılların başından itibaren iş ortaklarımıza verdiğimiz değer ve onlara karşı olan sorumluluğundan ödün vermeyen şirketimiz, ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini her zaman daha ileriye taşımayı amaçlamaktadır.
Müşterilerimizden alınan siparişler, soğuk hava depolarımızdan frigofrik sevkiyat araçlarına yüklenerek soğuk zincir bozulmadan, istanbul’da bölgelere, ankara’da ise satış kanallarına göre ayrılan satış ağımızla ertesi gün teslim edilmektedir.
Teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize her gün daha iyi bir hizmet vermek için çabalayan şirketimiz, yenilikçi fikirlerle iş ortaklarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizi geliştirmenin yollarını arar.

Tarihçe

1991 yılında Erdoğdu Et şirketini kuran Zeki Erdoğdu Cumhuriyet Sucuklarının satışını yapmaya başlayarak Cumhuriyet Sucukları Ankara bayisi olmuştur ve günümüze kadar da hizmetine ara vermeden devam etmiştir.
Firmamız bu süre içerisinde Bahçıvan Gıda, Helvacızade A.Ş. , Güneşoğlu Süt Mamülleri, Binbirçiçek Bal gibi sektördeki kaliteli firmalarla da dönemsel olarak çalışmıştır.
Firmamız Cumhuriyet Sucukları’nın 2012 Haziran ayında İstanbul Anadolu, 2013 Kasım ayında İstanbul Avrupa bölgelerinin de bayiliklerini alarak satışa başlamıştır. Ayrıca Firmamız günümüzde Kebir Süt Ürünleri’nin, Yakamoz Turşuları`nın ve Bel Karper firmasının Ankara bayiliğini yapmaktadır.


0

Toplam Kapalı Alan

0

Firigorifik Kamyonet & Araç

0

Haftada Uğranılan Nokta

0

Toplam Müşteri

Bayiliklerimiz
Cumhuriyet Sucukları
Kebir
Krep Ye
Yakamoz
Helvacı Sabri
Bel
Canpetek
Yeşil Küre